Własny pomiar

Zrób własny pomiar za pomocą instrukcji.

Jeżeli pomiar wykonywany będzie w nowej kuchni lub łazience ważne jest by wcześniej (na kilka dni) maksymalnie obciążyć wiszące szafki pod którymi planowany będzie montaż decobeli czy lacobeli. Dzięki temu zabiegowi nowe meble osiądą i umożliwią prawidłowy pomiar.

Należy dokonać pomiaru odległości pomiędzy górnymi szafkami a blatem.  Od odczytu odejmujemy 3-4 milimetry z wysokości i szerokości dla zapewnienia wymaganego odstępu od ściany. Otwory pod kontakt elektryczny mierzymy od lewej krawędzi i dołu mierzonej przestrzeni do osi kontaktu elektrycznego.

Poniżej przedstawiamy przykład prawidłowego pomiaru.

WAŻNE: Profesjonalny pomiar wymaga narzędzi takich jak: 

wlasny-pomiar

1. Grafika uzależniona jest od gustu, upodobań oraz wyobraźni zamawiającego. Naszym klientom udostępniamy dostęp do strony internetowej z ogromną bazą zdjęć. Po wyborze konkretnego zdjęcia należy podać jedynie kategorię i numer grafiki. Istnieje również możliwość dostarczenia własnej grafiki. Po jej dostarczeniu wykonywany jest rysunek techniczny, który wysyłamy później do akceptacji.

2.Gotowy panel szklany jest bezpiecznie pakowany i wysyłany za pomocą firmy kurierskiej.

3.Dostarczone szkło powinno się zamontować przy pomocy specjalnego kleju. Wystarczy nałożyć go na ścianę lub tył formatki i przyłożyć szkło do ściany.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi montażu,
prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

e- mail: biuro@decobel.eu   lub   tel. 733 444 555